Regeneracja katalizatorów i filtrów DPF Poznań Głuszyna

 

Właściciele samochodów doskonale wiedzą, jak kosztowne mogą być naprawy niektórych usterek. Do takich, które dość mocno obciążają finanse na pewno zalicza się naprawy związane z usterkami katalizatorów oraz filtrów DPF. Podzespoły te montowane w układzie wydechowym auta muszą obowiązkowo znajdować się w samochodzie, nie można ich usuwać ani modyfikować. Od niedawna filtry DPF montowane są również obowiązkowo w pojazdach z silnikiem benzynowym. Takie jak regeneracja katalizatorów Poznań Głuszyna cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Tak wykonywana naprawa katalizatorów Poznań Głuszyna jest bowiem znacznie tańsza niż wymiana go na nowy. Opcjonalnie można zdecydować się na czyszczenie katalizatora Poznań Głuszyna, jednak nie w każdej sytuacji taki zabieg może być przeprowadzony. Jeśli obudowa katalizatora nie jest uszkodzona wtedy wykonujemy regenerację poprzez wymianę wkładów.

Wymiana wkładu wewnętrznego to sposób w jaki jest przeprowadzana również regeneracja filtrów DPF Poznań Głuszyna. To wkład wewnętrzny ulega zapchaniu poprzez zgromadzone w czasie pracy podzespołu nieczystości, co wywołuje jego awarie. Odpowiednio przeprowadzona regeneracja filtrów cząstek stałych Poznań Głuszyna sprawia, że część zyskuje takie same właściwości ja nowa, co pozwala na dalsze jej użytkowanie przez długi czas bez żadnych problemów. Koszt wykonania regeneracji jest znacznie niższy, często jest to nawet połowa kosztów które właściciel samochodu musiałby przeznaczyć na wymianę podzespołu na nowy. Zastosowanie do regeneracji nowoczesnych technologii powoduje, że takie usługi wykonuje się bardzo szybko, często wystarczy jedynie kilka godzin, aby zregenerować i zamontować część w samochodzie. W naszej firmie głównie regenerujemy wymieniając wkłady, oprócz tego również używamy brytyjskiej maszyny Hartridge DPF 300.

 

Słowa kluczowe: regeneracja katalizatorów Poznań Głuszyna; czyszczenie katalizatora Poznań Głuszyna; naprawa katalizatorów Poznań Głuszyna; regeneracja filtrów dpf Poznań Głuszyna; regeneracja filtrów cząstek stałych Poznań Głuszyna