Regeneracja katalizatorów i filtrów DPF Krosno

Regeneracja katalizatorów Krosno to usługa firmy Kaliński, która pozwoli utrzymać części układu wydechowego pojazdów spalinowych w lepszej kondycji przez dłuższy czas użytkowania. Katalizatory i filtry DPF podczas eksploatacji auta ciężarowego, osobowego, maszyny rolniczej zbierają różne zanieczyszczenia i sadzą, która osiada w mikrokanalikach. Z czasem powoduje to słabsze działanie owych części. Firma Kaliński zajmuje się sprzedażą nowych katalizatorów i filtrów DPF, ale także oferuje usługę regeneracji. Czyszczenie katalizatorów (Krosno) polega na oczyszczaniu zalegających w częściach zanieczyszczeń i sadzy podczas wybranej metody.

Nasz zgrany zespół prawdziwych ekspertów branży motoryzacyjnej, którzy łączą miłość do pojazdów z wiedzą zdobywaną przez lata praktyki, zgodnie twierdzą, że najskuteczniejszą metodą pozbywania się zanieczyszczeń jest wypalanie katalizatorów (Krosno). Odbywa się to w specjalnie do tego przygotowanym piecu marki Hartridge, który rekomendują najlepsze firmy producenckie samochodów i części samochodowych. Regeneracja DPF (Krosno) odbywa się przy użycie bardzo wysokich temperatur, “na sucho”, dzięki czemu zebrana w mikrokanalikach sadza wypala się, a pozostały z niej popiół wydmuchiwany jest sprężonym powietrzem. Inne metody, na przykład wypłukiwanie sadzy są mniej skuteczne. Podczas płukania filtrów i katalizatorów wodą usuwane są także ważne dla ich działania metale. Może to sprawić, że filtry działać będą znacznie słabiej, dlatego lepiej nie korzystać z tej metody.

Czyszczenie filtrów DPF Krosno odbywa się w siedzibie firmy Kaliński. Części przekazywane są do nas z różnych części Polski. Oceniamy ich stan i sugerujemy regenerację lub nowy katalizator lub filtr DPF. Zabieg przeprowadzany przez naszych pracowników to gwarancja działania na najwyższym poziomie i prawidłowe funkcjonowanie zregenerowanych części nawet podczas długiej podróży. Z naszymi usługami i produktami docieramy wszędzie tam, gdzie jest w stanie dojechać kurier. Dlatego obsługujemy już całą Polskę.