Regeneracja katalizatorów i filtrów DPF Chevrolet

Auta generują spaliny, które są szkodliwe dla środowiska. Niezależnie od tego, czy posiadają Państwo samochód na olej napędowy, gaz, czy benzynę – wyposażony jest on w układ wydechowy. W skład układu wydechowego wchodzą między innymi katalizator (lub kilka) oraz filtry cząstek stałych (DPF, FAP, GPF). Ich zadaniem jest zobojętnianie szkodliwych składników spalin, aby stanowiły jak najmniejsze zagrożenie dla środowiska i zdrowia człowieka. Katalizatory montowane w autach na benzynę różnią się od dieslowych budową powłoki aktywnej. Wynika to z różnicy składu spalin, które generują. Niestety, zarówno filtry DPF, jak i katalizatory ulegają zapchaniu, zniszczeniu, lub zużyciu, przez co wymagają wymiany średnio po przejechaniu 180 000 – 200 000 kilometrów.

W firmie Kaliński zakupić można najlepsze, nowe, oryginalne części samochodowe, a także ich zamienniki oraz zregenerowane części zamienne. Jednak istnieje również możliwość naprawy używanej części – firma Kaliński oferuje usługi: regeneracja katalizatorów (Chevrolet) i regeneracja filtrów DPF (Chevrolet). Takie rozwiązanie jest bardziej ekonomiczne i ekologiczne, gdyż nie wymaga produkcji nowego podzespołu.

Czyszczenie katalizatora Chevrolet oraz regeneracja filtrów cząstek stałych Chevrolet w firmie Kaliński odbywa się przy użyciu specjalistycznego pieca marki Hartridge, który obsługiwany jest przez grono specjalistów czuwających nad sprawnym, bezpiecznym i skutecznym wykonaniem usługi. Regenerujemy również filtry i katalizatory wymieniając wkłady ceramiczne. Dzięki połączeniu technologii z fachową wiedzą i doświadczeniem najlepszych mechaników, naprawa katalizatorów Chevrolet i filtrów DPF jest niebywale skuteczna, co sprawia, że części te odzyskują swoją dawną sprawność.