Regeneracja katalizatorów i filtrów DPF Bytom

Katalizatory są jednym z elementów układu wydechowego pojazdów spalinowych. Używany jest w celu poprawy jakości powietrza. Zdarza się więc, że przestaje działać poprawnie z powodu zgromadzonej w nim sadzy i zabrudzeń. Nasza firma zajmuje się zarówno sprzedażą katalizatorów i filtrów DPF, jak i czyszczeniem ich oraz regeneracją. Czym jest regeneracja katalizatorów Bytom? Czyszczenie katalizatorów Bytom to proces, w którym oczyszczane są zalegające w częściach drobinki sadzy i innych zanieczyszczeń zbierające się podczas eksploatacji auta.

Regeneracja może odbywać się kilkoma metodami, na przykład w procesie wypalania części, płukania ich lub wydmuchiwania zabrudzenia przy użyciu sprężonego powietrza. Zespół firmy Kaliński zgodnie uważa, że najefektywniejszym sposobem na regenerację katalizatorów i filtrów DPF jest wypalanie. Wypalanie katalizatorów Bytom odbywa się w specjalnym piecu, w naszej firmie używamy do tego pieca marki Hartridge. To urządzenie, które polecają najwięksi producenci aut oraz samochodowych części. Regeneracja odbywa się “na sucho”, w bardzo wysokiej temperaturze, co powoduje, że zgromadzona w mikrokanalikach sadza spala się, a popiół z niej wydmuchiwany jest sprężonym powietrzem. Czemu nie decydujemy się na wypłukiwanie zanieczyszczeń? Ponieważ podczas płukania usuwana jest nie tylko sadza, ale także ważne metale, przez co filtry działają znacznie słabiej.

Czyszczenie filtrów DPF Bytom to niezbędne działanie, jeśli chcą Państwo utrzymać swoje auto sprawne. Sprawne części ważne są zwłaszcza podczas dalszych podróży, dlatego zadbaj o nie już teraz oddając katalizatory i filtry DPF w ręce firmy, która z pasją i doświadczeniem połączonym z dbałością o każdy szczegół sprawi, że regeneracja DPF Bytom odbędzie się na najwyższym poziomie. Powierzenie nam części swojego auta to pewność, że zostaną potraktowane z należytą ostrożnością, a usługa regeneracji zostanie wykonana na najwyższym poziomie. Wiemy, że nasza praca sprawia, że Państwa auto funkcjonować będzie prawidłowo, nawet w dalekich podróżach, a jednocześnie zmniejszysz emisję niebezpiecznych dla zdrowia i środowiska spalin.

Wystarczy przekazać nam uszkodzony katalizator lub filtr DPF, my sprawdzimy jego stan techniczny, dzięki najnowocześniejszym maszynom, i zregenerujemy je, aby działały jak nowe. Następnie odeślemy je do Państwa. Jesteśmy w stanie dostarczyć nasze produkty oraz usługi wszędzie tam, gdzie dociera kurier. Dzięki temu dotrzemy również do Państwa.