Regeneracja katalizatorów i filtrów DPF Audi

Kilkanaście lat temu korzystanie z samochodów z silnikiem Diesla charakteryzowało się łatwością, mniejszym kosztem i brakiem problemów wymagających ingerencji serwisu. Jednak z czasem pojawiły się pewne problemy z awaryjnością tych aut. Jednym z elementów, które dosyć często się zapychają, lub psują jest niewątpliwie filtr DPF. Oprócz filtrów, awariom ulegają także katalizatory. Obie części odpowiadają za zminimalizowanie szkodliwości spalin, są więc niewątpliwie istotnym elementem układu wydechowego.

Niedziałający katalizator, lub filtr DPF można wymienić na zupełnie nowy, albo powierzyć w ręce specjalistów z firmy Kaliński, którzy profesjonalnie i sprawnie przywrócą jego pierwotną sprawność. Zespół ekspertów, którzy od lat zajmują się takimi usługami, jak regeneracja katalizatorów Audi, czy regeneracja filtrów DPF Audi wykorzystując specjalistyczne urządzenie służące wypalaniu zanieczyszczeń, efektywnie zajmie się powierzonymi częściami dając im nowe życie. Pomocnym sprzętem, który w firmie Kaliński spełnia bardzo ważną rolę jest piec Hartridge, sprawiający, że czyszczenie katalizatora Audi, czy regeneracja filtrów cząstek stałych Audi jest niezwykle skutecznie i pozwala na nowo cieszyć się sprawnym układem wydechowym. Regenerację realizujemy również poprzez wymianę wkładów. Naprawa katalizatorów Audi oraz filtrów DPF wykonana przez firmę Kaliński to gwarancja satysfakcji i najwyższej jakości obsługi.

Poza regeneracją firma Kaliński zajmuje się także sprzedażą części samochodowych od najlepszych marek. Dzięki tak bogatej ofercie z łatwością dopasujemy coś, co potrzebne jest Państwa modelowi.