Regeneracja katalizatorów i filtrów DPF Alfa Romeo

We współczesnych autach, w układzie wydechowym ważną rolę spełniają katalizatory i filtry DPF. Panują one nad tym, aby do środowiska nie dostawały się szkodliwe składniki spalin. W zależności od tego, czy auto jest w dieslu, czy na benzynę, katalizatory różnią się od siebie. Występują bowiem katalizatory utleniające, czyli te, które zmniejszą ilość tlenku węgla oraz węglowodorów HC, a także cząstek stałych znajdujących się w dieslowych spalinach. Istnieją też katalizatory trójfunkcyjne, które utleniają węglowodory i tlenki węgla, a do tego redukują tlenki azotu w samochodach na benzynę.

Niezależnie od tego, czy katalizator lub filtr DPF, który się zapchał, dotyczy diesla, czy benzyniaka – firma Kalińska sprawnie zaradzi problemowi, przywracając częściom pierwotną sprawność. Kaliński pozostawia do wyboru zakup nowych części, dysponujemy ogromnym wyborem wśród części oryginalnych wielu marek, ich zamienników, a także regenerowanych części. Ponadto istnieje również możliwość wykonania usługi zwanej regeneracja katalizatorów Alfa Romeo, lub regeneracja filtrów DPF Alfa Romeo. To bardziej ekonomiczne rozwiązanie, poza tym nie wymaga produkcji nowych podzespołów, co spodoba się na pewno ekosympatykom.

W firmie Kaliński naprawa katalizatorów Alfa Romeo odbywa się poprzez wyjęcie starych oraz umieszczenie nowych wkładów ceramicznych w jego wnętrzu. Czyszczenie katalizatora Alfa Romeo przebiega bardzo sprawnie. Często również jest tak, że już mamy katalizatory zregenerowane Alfa Romeo ale też do innych pojazdów w naszym magazynie i odsyłamy je od razu po złożeniu zamówienia. Duże doświadczenie i ogromna wiedza (teoretyczna i praktyczna) naszych pracowników pozwala na równie wysokim poziomie przeprowadzać wszystkie oferowane usługi, także regeneracja filtrów cząstek stałych Alfa Romeo.