wróćMała wiata samochodowa

Mała wiata samochodowa firmy Kaliński

Małej wielkości wiata samochodowa spełni oczekiwania każdego, który nie potrzebuje chronić dużej przestrzeni a ceni sobie nowoczesny wygląd.

Stworzone przez nasz zadaszenie jest bardzo uniwersalne i może chronić każdy rodzaj pojazdu, innego przedmiotu czy powierzchni. Ze względu na swoje gabaryty jest to mała wiata, która uchroni jeden samochód przed złymi warunkami atmosferycznymi.
Konstrukcja jest bardzo stabilna za co są odpowiedzialne cztery słupy a także belka na dole konstrukcji przytwierdzona do podłoża. Boczna belka usytuowana w połowie dłuższej ściany zadaszenia chroni przed wiatrem a także opadem deszczu czy śniegu. Estetyczny wygląd zapewnia oryginalny kształt zakończenia dachu.

Wykonane zadaszenia powstało z rur ze stali nierdzewnej o średnicy 88,9 i 60 mm. Stosowany materiał jest bardzo trwały, nie grozi mu korozja, całość starczy na wiele lat.

Konstrukcja zadaszenia może zostać wykończona w dowolny sposób, dach zostanie pokryty: plexi, plachtą PCV, które można w bardzo szybki i łatwy sposób wymienić.