wróćDAF LF

DAL LF

DAF LF – jedna z najbardziej zwrotnych ciężarówek dystrybucyjnych.

DAF to jeden z najlepszych i najpopularniejszych producentów pojazdów ciężarowych. Modele DAF LF wyróżniają się bardzo dobrą zwrotnością, wygodą i właściwościami jezdnymi. DAF oprócz osiągów zwraca szczególną uwagę na komfort pracy kierowców.

Podobnie jak pojazdy innych marek filtry cząstek stałych w DAF-ie LF ulegają zapchaniu, w naszej firmie przywracamy sprawność takich podzespołom. Oprócz wykonywania usług serwisowych pojazdów, które pojawią się w naszym warsztacie realizujemy również usługi na odległość – wysyłkowo. Często klienci przesyłają nam filtry, katalizatory do regeneracji, w ramach usługi możem przesłać od razu już zregenerowany filtr, katalizator lub część klienta po jej zregenerowaniu. W ten sposób można dostać potrzebny katalizator lub filtr cząstek stałych na drugi dzień po opłaceniu.

Filtr cząstek stałych, który został do nas przesłany był zapchany a jego wkład uległ mechanicznemu uszkodzeniu. W ramach naszej usługi wymieniliśmy ceramiczny wkłady filtra a także odnowiliśmy jego obudowę. Tym razem regeneracja polegała na wymianie wnętrza podzespołu. Filtr cząstek stałych DAF-a ponownie stał się sprawny.