Aktywna wiosna w firmie Kaliński

Marka Kaliński na rynku jest już obecna od ponad 27 lat, od początku swojego istnienia dba o swoich klientów, starając się dotrzeć do niech na wiele możliwych sposobów. Jednym ze stosowanych przez nas działań promocyjnych jest udział w różnego rodzaju eventach. Chętnie korzystamy z możliwości jakie daje sponsoring. W swoich działaniach staramy się nie ograniczać wyłącznie do wydarzeń motoryzacyjnych promując się również podczas innych wartych uwagi imprezach, w tym sportowych.

W offroadowym klimacie

Początek roku obfitował w bardzo wiele wydarzeń, w których mieliśmy okazję brać udział, można powiedzieć, że wiosna w naszym wykonaniu była aktywna i udana. Pierwszą imprezą z naszym udziałem były odbywające się w marcu Barwy Dakaru. Event odbywał się kilkanaście kilometrów od naszej siedziby, a dokładnie w Obornikach. Jak sama nazwa wskazuje tematem przewodnim był „Dakar” i jeden z najsłynniejszych na świecie rajdów samochodowych. Na uczestników wydarzenia czekały liczne atrakcje, m.in. rajdy, bieg, pokaz akrobacji motocyklowych, wystawy różnego rodzaju pojazdów, w tym uczestników Dakaru, punkty gastronomiczne czy stoiska partnerów wydarzenia, w tym naszej firmy. Wydarzenie uświetniła również obecność polskich gwiazd rajdu – Marka Dąbrowskiego i Grzegorza Barana. Zobaczyć można było także samochód rajdowy Adama Małysza, quada Rafała Sonika czy bolid zaprzyjaźnionej z nami Formuły Student Politechniki Poznańskiej. Klimat rajdu był obecny na każdym kroku. My także postaraliśmy się w niego wkomponować prezentując dwie okazałe „terenówki”. Na naszym stoisku można było poznać naszą ofertę, otrzymać firmowy katalog, ulotkę rabatową czy bezpłatne ramki samochodowe.

Link do relacji zdjęciowej

Wydarzenie roku

Zaledwie dwa tygodnie po Barwach Dakaru czekała na nas największa tegoroczna impreza motoryzacyjna – Poznań Motor Show. Tegoroczna edycja była bardzo udanym wydarzeniem, w tym okresie targi odwiedziło 151 437 osób, którzy mieli okazję oglądać 170 wystawców, zgromadzonych w 15 pawilonach, zaprezentowano również 60 premier.

My również dotrzymaliśmy kroku organizatorom, budując spore stoisko targowe o powierzchni 100m2. Na odwiedzających nas gości czekały piękne motocykle, oczywiście z naszymi układami wydechowymi. Oprócz tego chcieliśmy nawiązać do naszej usługi regeneracji poprzez zaprezentowanie kilku zregenerowanych katalizatorów do pojazdów ciężarowych. Największą uwagę przyciągał jednak prezentowany praktycznie w całości układ wydechowy a także nasza charakterystyczna ścianka wystawiennicza z pełnym przekrojem naszych produktów. Zwiedzający nasze stoisko mogli również nacieszyć się muzyką odtwarzaną na żywo przez Dj Smoke. Jak co roku mieliśmy okazję poznać nowe rozwiązania techniczne, zobaczyć wiele motoryzacyjnych premier oraz zdobyć bardzo cenne kontakty. Warto też wspomnieć o firmie Velomotors, która była naszym „sąsiadem”. Mające swoją siedzibę w Katowicach przedsiębiorstwo zajmuje się sprzedażą włoskich skuterów oraz rowerów elektrycznych. Mieliśmy okazję trochę potestować oferowane przez naszych kolegów produkty i trzeba przyznać, że jazda na nich to wielka przyjemność ?

Link do relacji zdjęciowej

Wśród prawdziwych wojowników

Po emocjach motoryzacyjnych czekały na nas emocje i adrenalina związana ze sportami walki. Nie wierząc w przesądy w piątek 13 kwietnia byliśmy obecni na gali Slugfest 14 w Murowanej Goślinie. Podczas wieczoru mieliśmy okazję zobaczyć pasjonujące walki zawodników w formule MMA. Tego dnia emocji nie brakowało, w szczególności biorąc pod uwagę liczbę nokautów jaką zobaczyli kibice zgromadzeni na hali. Poza walkami sympatycy zapewne również dostrzegli nasze działania promocyjne, byliśmy dumni mogąc oglądać logotyp „Kaliński” na macie oktagonu, słupkach klatki czy wręczając nagrodę zwycięzcy drugiej walki -Aleksandrowi Kowalskiemu.

Link do relacji zdjęciowej

Prestiżowy sport

Wraz z polepszającą się pogodą nasze zaangażowanie skierowane zostało na imprezy odbywające się w plenerze oraz jeździectwo. Na początek uczestniczyliśmy w corocznie odbywającym się Festiwalu Baborówko. Podczas czterech dni zawodów odbywała się bardzo emocjonująca rywalizacja w konkurencjach jeździeckich a także aukcja koni. W tym roku pula nagród wyniosła aż 100 tyś euro.
Tydzień później również gościliśmy na zawodach jeździeckich w OSJ Michałówka, również będąc jednym ze sponsorów imprezy. Oprócz oglądania zaciętej rywalizacji na parkurze dopingowaliśmy również zawodniczki z JKL Kiekrz, które na co dzień trenują w naszej stajni.

W rytmie polskiego rocka

Po wielu imprezach sportowych przyszedł również czas na imprezę muzyczną. Już od kilku lat angażujemy się w organizację i wsparcie finansowe festiwalu muzycznego „Smochy Festiwal”, który odbywa się na jednym z okolicznych osiedli. Poznańskie osiedle Smochowice, mimo, że nie wyróżnia się ilością mieszkańców może pochwalić się jedną z największych osiedlowych wydarzeń w Poznaniu. Tegoroczna edycja festiwalu odbyła się w dniach 9-10 czerwca. Na scenie mogliśmy zobaczyć wiele zespołów muzycznych, w tym Dżem i Varius Manx&Kasia Stankiewicz. Oprócz tego przygotowano wiele dodatkowych atrakcji – występy taneczne, pokazy, dmuchańce, konkursy czy warsztaty. Impreza cieszyła się ogromnym zainteresowaniem a jej uczestnikami byli nie tylko mieszkańcy Poznania.

Link do relacji zdjęciowej

Nie zwalniamy tempa

Bardzo cieszymy się mając okazję poznawać nowe osoby podczas różnego rodzaju eventów. Chcemy nie tylko docierać do naszych klientów poprzez własne kanały promocji ale również być obecni na wydarzeniach, które są ważne dla danej społeczności. W ten sposób budujemy rozpoznawalność oraz wizerunek naszej marki w kolejnych miejscach naszego województwa, czy też kraju. Bezpośredni kontakt nigdy nie zostanie zastąpiony przez nowoczesne formy promocji. Chcemy znać naszych klientów oraz być z nimi związanym nie tylko w czysto handlowych relacjach. Zawsze relacja i rozmowa z drugą osobą była dla nas najważniejsza. Śledźcie nasze działania, przed nami kolejne aktywne miesiące i nowe miejsca, w których nas spotkacie.

(Visited 228 times, 1 visits today)