Hartridge 300 DPF – nowa jakość regeneracji

Od kilku lat nasza firma z powodzeniem zajmuje się regeneracją filtrów cząstek stałych. Od niedawna jednak jako jedyna firma w Polsce jesteśmy posiadaczem najnowszej maszyny Hartridge DPF 300 oferując zupełnie nową jakość regeneracji filtrów DPF.

Seria urządzeń Hartridge DPF 300 Master wykorzystuje sprawdzoną i opatentowaną technologię usuwania sadzy i popiołu dzięki czemu można w pełni przywrócić sprawność filtrów DPF. Stosowana metoda polega na bardzo dokładnym i precyzyjnym wykorzystaniu sprężonego powietrza w celu wydmuchania zgromadzonych zanieczyszczeń.


W przypadku gdy stopień zapchania filtra jest tak duży, że strumień powietrza nie jest w stanie go udrożnić, filtr wypala się w specjalnym piecu przez klika godzin w celu poluzowania sadzy oraz popiołu i ponownie poddaje procesowi regeneracji. Metoda regeneracji jest polecana ( albo rekomendowana) przez firmy takie jak Volvo , DAF , Scania ,czy Catterpilar.

ATUTY REGENERACJI – HARTRIDE DPF 300 MASTER

 

SZYBKOŚĆ

Proces czyszczenia – jeśli filtr nie wymaga wypalenia termicznego to maksymalnie 60 minut, dzięki czemu jesteśmy w stanie wykonać taką usługę w ciągu jednego dnia.

NOWOCZESNOŚĆ

Stosowana metoda działa na zasadzie „precyzyjnego impulsu powietrznego”, co oznacza, że proces jest bardzo dokładny. Do oczyszczania wykorzystywany jest strumień powietrza, który wydmuchuje powstałą sadzę i zanieczyszczenia. Jego dopełnieniem może być wypalanie sadzy i popiołów pod wpływem wysokiej temperatury.

SKUTECZNOŚĆ

Technologia „precyzyjnego impulsu powietrznego” pozwala usunąć z filtra DPF niemal wszystkie nagromadzone w nim zanieczyszczenia. W przypadku gdy stopień zapchania filtra jest tak duży, że strumień powietrza nie jest w stanie go udrożnić, filtr jest wypalany w specjalnym piecu przez klika godzin w celu poluzowania sadzy oraz popiołu i ponownie poddaje procesowi regeneracji.

BEZPIECZEŃSTWO

Regeneracja nie ma negatywnego wpływu na powłoki katalityczne, maty mocujące czy ceramikę z której zbudowany jest DPF. Jest ona o wiele bardziej skuteczna niż np. płukanie za pomocą wody.

EKOLOGICZNOŚĆ

Hartridge DPF 300 MASTER jest również urządzeniem ekologicznym. Podczas jego pracy jedyne zanieczyszczenia jakie powstają to sadza i popiół które są później przekazywane do firmy recyklingowej. Szczelność urządzenia wyklucza wydostanie się zanieczyszczeń na zewnątrz.

UNIWERSALNOŚĆ

Za pomocą serii urządzeń Hartridge DPF 300 MASTER można regenerować filtry DPF w pojazdach ciężarowych, osobowych, maszynach rolniczych, budowlanych itp.

REKOMENDACJE

Urządzenie firmy Hartridge mimo, że na rynku jest dostępne od niedawna zyskało już uznanie znaczących w branży marek. Jest zalecana przez wielu producentów silników takich jak Caterpillar, Cummins, Scania, Volvo czy Paccar. Wspomniane firmy są liderami w branży motoryzacyjnej.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

 

Adam Czuprys, Dział Pojazdów Ciężarowych,

Tel.+48 61 814 27 77 / w. 102, ciezarowe@kalinski.pl

 

Mateusz Lecyk, Dział Pojazdów Osobowych,

Tel. +48 61 814 27 77 / w. 101, biuro@kalinski.pl

 

(Visited 1 431 times, 1 visits today)