Custom Motor Show i Yamaha Midnight Star 1900 XV

Jak co roku podczas Motor Show 2018 odbył się Custom Festiwalu, tym razem byliśmy jednym ze sponsorów tej imprezy a jego zwycięzca dostał od nas piękny tłumik do swojej Yamahy Midnight Star 1900.

Obecny rok był przełomowy dla znanego i wyczekiwanego festiwalu motocykli customowych. Po raz pierwszy głównym organizatorem wydarzenia zostały Międzynarodowe Targi Poznańskie. Również nasza firma zaangażowała się w wydarzenie będąc fundatorem jednej z nagród w konkursie. Zostaliśmy fundatorem nagrody publiczności a zwycięzca oczywiście zyskał nowy tłumik.

Konkurs zorganizowana w czterech kategoriach: Open, Modified Harley, Best Painting, Motocykle sprzed 1989 roku. W jury zasiedli: Patrycjusz Lepian (związany z Lepian Custom Painting), Zbigniew Kopras (twórca Centrum Motoryzacji Historycznej Zbyszka Koprasa), Jan Pluciński (współwłaściciel J&J Motocykle), Jacek Waszak (dyrektor salonu Harley-Davidson w Poznaniu).

Oprócz kategorii ocenianych przez jury każdy chętny mógł zagłosować na najładniejszy jego zdaniem motocykl. Głosowanie odbywało się poprzez oddanie swojego głosu do specjalnie wyznaczonej w tym celu urny, która stała nieopodal naszego stoiska już w pierwszym dniu targów. Jak się okazało publiczność najbardziej doceniła modyfikację motocykla Yamaha Midnight Star 1900 XV, która należała do znanego w poznańskim środowisku Jarka, nazywanego również „Wikingiem”. Zwycięzca nie krył swojej radości po ogłoszeniu wyniku.

Kilka miesięcy po wygraniu konkursu Jarek pojawił się w naszym serwisie a swoją nagrodę – bon na nasze produkty oraz usługi wykorzystał na stworzenie nowego tłumika do swojej pięknej Yamahy. Przygotowaliśmy dla niego dedykowane rozwiązanie oraz specjalną osłonę, która imitowała płomienie i prezentowała się świetnie. Całość dopełniły dedykowane końcówki stworzone przez dział produkcji firmy Kaliński. Proces wymiany układu uwieczniliśmy w materiale filmowym, do którego zobaczenia zapraszamy.

(Visited 710 times, 1 visits today)